Regulamin

Składanie zamówień:
⦁ Materiały do tłumaczenia wysyłane są do Biura Tłumaczeń Fort Alexander.w formie elektronicznej na adres: biuro@fortalexander.pl lub za pośrednictwem formularza w zakładce cennik, w postaci załącznika, lub dostarczane osobiście przez Klienta do siedziby Biura.
⦁ Na podstawie otrzymanych materiałów, Klientowi będzie przygotowana wycena i podany termin realizacji.
⦁ W przypadku stałych Klientów, warunkiem do rozpoczęcia realizacji zlecenia jest otrzymanie od Klienta akceptacji wyceny kosztów i terminu przygotowanej przez Biuro Tłumaczeń Fort Alexander.
⦁ W przypadku nowych Klientów, warunkiem do rozpoczęcia realizacji zlecenia jest otrzymanie od Klienta potwierdzenia wpłaty kwoty na konto Biura Tłumaczeń Fort Alexander w wysokości podanej w wycenie.
⦁ Akceptując wycenę Klient potwierdza przyjęcie do wiadomości i akceptację warunków niniejszego „Regulaminu świadczenia usług przez Biuro Tłumaczeń Fort Alexander.

Wykonywanie tłumaczeń pisemnych przysięgłych:
⦁ Zasady wykonywania tłumaczeń pisemnych przysięgłych regulują rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego wynosi 1125 znaków ze spacjami.

Wykonywanie tłumaczeń pisemnych:
⦁ Strona obliczeniowa liczy 1600 znaków ze spacjami.

KURS JĘZYKOWY ONLINE

To kurs językowy z lektorem na komputerze lub innym urządzeniu mobilnym.
Lekcje języka online odbywają się w czasie rzeczywistym na specjalnie dedykowanej platformie komunikacyjnej.

FORT ALEXANDER TO:

WYGODA

CZAS

OSZCZĘDNOŚĆ

UCZĄC SIĘ Z NAMI ONLINE:

Wybierasz dzień, godzinę i częstotliwość zajęć

Kupujesz konkretny kurs czyli zajęcia prowadzone przez profesjonalnego lektora,oparte na szczegółowym i sprawdzonym programie nauczania

Uczymy online: dorosłych, młodzież oraz dzieci – od 10 lat